Tüm LS Traktörler'de artık 3 yıl garanti var

Anadolu Motor bünyesinde 2008 yılı başından bu yana Güney Kore’den ithalatını gerçekleştirdiğimiz LS marka; R serisi 50 HP-60 HP güç aralığında iki model   bahçe, U ve Plus serisi 50 HP- 100 HP güç aralığında 7 model tarla olmak üzere toplamda 9 farklı model olan tarım traktörlerini Türkiye pazarına sunmaktayız.

Tarım sektöründeki gelişmeler ve dünya gıda talebindeki değişimler, tarımda ileri teknolojiye sahip traktör ve ekipman kullanımını zorunlu kılmaktadır. LS Traktörlerin üstün donanım ve teknolojik özellikleri çiftçilerimizin modern ekipmanları kullanmalarına imkân sağlamakta ve ileri tarım tekniklerini uygulamalarını kolaylaştırmaktadır.

Türkiye genelinde yaklaşık 40 bayi ve 140 servis ile hizmet vermekteyiz. Nitelikli, hızlı servis ve yedek parça  hizmetimiz nedeniyle  LS markasını tercih eden müşterilerimizin  satış sonrası hizmetlerimizden duydukları memnuniyetin göstergesi olarak geçen yıl T.C. Sanayi Bakanlığı tarafından “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma ödülü” ile taçlandırıldık.

Anadolu Motor olarak LS markalı traktörlerde 1 Ağustos 2012 tarihinden itibaren tüm  modellerimizde 3 yıl garanti hizmetini başlatıyoruz.

Bundan dolayı sektörde ilkler içerisinde yer almanın ve markamızı tercih eden çiftçilerimize kaliteyi uygun fiyata sunmanın ayrıcalığını hissetmekteyiz. 

Traktör sektöründe yenilik ve  gelişimin göstergesi olarak 2012 yılının Eylül ayından itibaren 55 HP ve 65 HP güçlerinde yeni Ultra serisi traktörlerimizi üreticilerimizin beğeni ve hizmetine  sunacağız.

LS Traktör; kısa sürede ithal traktör pazarında en çok satılan  ilk üç marka içerisinde yer almayı başarmış   konfor, güvenlik, performans ve teknolojinin yeni adı olarak üreticilerimizin haklı tercihi olmuş ve sektörün öncüsü olmaya devam edecektir.

Anadolu Motor olarak biz diyoruz ki;

LS TRAKTÖR İLE İŞLER VE YOLLAR KOLAY BİTİYOR.