LS Traktör

HAKKIMIZDA > ANADOLU MOTOR ŞİRKET PROFİLİ > LS Traktör

LS Mtron Ltd., 2008 yılında, global rekabet gücünü ve temel yetkinliklerini daha da güçlendirmek amacıyla, LS Cable firmasından ayrılarak kurulmuştur. LS Mtron Ltd., kurulduğu günden itibaren, müşterilerine yüksek teknoloji ve kalite ile ayırt edici çözümler üretmeyi kendisine ilke edinmiştir. Şeffaf ve çevre dostu  yönetim anlayışı ile müşterileri ile birlikte büyüyen firma, üstün hizmet anlayışı ile her geçen gün sektörde yerini daha da sağlamlaştırmaktadır.

LS Mtron Ltd. vizyonu, müşterilerine konfor ve güven sağlayarak enerji ve çevre alanlarında yeni bir gelecek yaratmaktır.

LS Mtron Ltd.,  geleceği şekillendirerek sunduğu yüksek teknoloji ürünleri ile, müşterileri için farklı alanlarda artı değer yaratır :

Traktör ile daha iyi ve kolay yaşam

Elektronik ve otomotiv parçaları ile daha güvenli yaşam

Klima ile daha temiz hava

Enerji ve çevre yatırımları ile yeni iş alanları ve çevre koruma

LS Mtron, makinalı tarımı ve endüstriyel çiftçiliği bir adım öne taşıyan traktörleri, yüksek teknoloji ile tasarlanan dünya standartlarında havalandırma sistemleri , enjeksiyon kalıplama makinaları,  global savunma sanayi özel iş kolu ile daha elverişli bir yaşama öncülük etmektedir.

LS Mtron Traktör Bölümü, yılda 20.000 adedin üstünde traktör üretme kapasitesine sahiptir. Yüksek teknoloji üretim tesisi, üstün kalitesi ve dizaynı ile, yalnızca Güney Kore pazarındaki müşterilere güven vermekle kalmaz, ayrıca denizaşırı pazarların %30’dan fazlasında, yüksek hızla sürekli büyümektedir. Global pazarda, orta ve kompakt traktör sınıfında üstün kaliteli traktörler olarak bilinen LS Traktör, özellikle Kuzey Amerika ve Avrupa’da, üst sınıf traktör pazarında, satış hacmini her geçen gün artırmaktadır.

LS traktör ve Anadolu Motor’un 2008 yılı başında R ve U serilerinin ithalatı ile başlayan işbirliği bugün 70-80-90-100 HP güçlerindeki Plus serilerinin de eklenmesi ile geniş bir ürün yelpazesi ile devam etmektedir.

R bahçe serisinde 50HP-60HP güç aralığında iki model, U tarla serisinde 55HP ve 65HP ile iki model ve Plus serisinde 70HP-100HP güç aralığında 4 model ile toplamda 9 farklı model ve bunların versiyonları Türkiye pazarına sunulmaktadır. Yüksek kalite ve yüksek teknoloji ürünü tamamı dört çeker (4x4) olan LS traktörler pazara girdiği ilk günden bu yana Türk çiftçisinin takdirini kazanmıştır.

Türk çiftçisinin beğeni ve talepleri doğrultusunda ürün çeşit sayısını arttırarak ve ürünler üzerinde Türkiye koşullarına göre doğru geliştirmeler yapılmasını temin ederek çiftçilerin beklentilerine cevap verilmeye devam edilmektedir.

2012 yılında gelinen noktada bugün Türkiye genelinde yaklaşık 40 adet seçkin bayi ve 140 adet eğitimli ve konusunda uzman servis ile hizmet verilmektedir.

Hızlı servis ve uygun fiyata kolayca temin edilebilen yedek parça  hizmeti nedeniyle LS markasını tercih eden müşterilerin, satış sonrası hizmetlerinden duydukları memnuniyetin göstergesi olarak, geçen yıl “Sanayi Bakanlığı tarafından Tüketici Memnuniyetini ilke edinen firma ödülü” ile taçlandırılmıştır.

Bundan dolayı sektörde ilkler içersinde yer almanın ve LS markasını tercih eden çiftçilere kaliteyi uygun fiyata sunmanın ayrıcalığını hissedilmektedir.  

Tarım sektöründeki gelişmeler ve dünya gıda talebindeki değişimler, tarımda ileri teknolojiye sahip traktör ve ekipman kullanımını zorunlu kılmaktadır. LS traktörlerin üstün donanım ve teknolojik özellikleri çiftçilerin modern ekipmanları kullanmalarına imkan sağlamakta ve ileri tarım tekniklerini uygulamalarını kolaylaştırmaktadır.

Traktör sektöründe yenilik ve  gelişimin göstergesi olarak 2012 yılının son döneminde 55HP ve 65HP güçlerinde yeni Ultra serisi traktörleri müşterilerin beğeni ve hizmetine sunulacaktır.

Ayrıca düşük emisyon oranlarına sahip çevreye saygılı ve ekonomik Euro III normlarında Mıtsubishi ve Iveco motorlar ile donatılan tüm traktör modellerimizde 2012 yılı sonlarında  Euro 4 özelliğine sahip motora geçme hazırlıkları yapılmaktadır.